O nás

Jsme zde pro Vás

Společnost DISAM SAFETY s.r.o. vznikla v r. 1991 s cílem dodávat na tehdejší československý trh kvalitní a cenově dostupné osobní ochranné pracovní pomůcky. Od svého vzniku jsme uspokojili stovky našich klientů, jak doufáme k jejich spokojenosti.


Zprvu jsme zajišťovali dodávky špičkových OOPP, jejichž výrobcem byla anglická firma RACAL Health & Safety. Od počátku jsme působili na českém a slovenském trhu v roli výhradního dodavatele fy RACAL. Jednalo se především o prostředky pro ochranu dýchacích cest, ochranu hlavy, očí, sluchu, těla a nohou. Uživateli jsou pracovníci nejrůznějších profesí od svářečů, přes lakýrníky, brusiče, horníky, slévače, taviče, pracovníky v chemických provozech, zemědělství atd. Později se podle požadavků našich zákazníků rozšířil i náš sortiment.


Kádr našich odborných pracovníků zajišťuje dokonalý předprodejní a prodejní servis formou poradenství (telefonicky, emailem nebo osobně), dále předvádění nabízených OOPP přímo na inkriminovaných pracovištích našich potencionálních i stávajících klientů, prodej a servis.


V současné době jsou stále převažujícím prvkem našeho sortimentu OOPP pro ochranu dýchacích cest, jejichž výrobcem je především firma 3M. Jedná se pomůcky pasivního charakteru (respirátory, polomasky a celoobličejové masky), dále o pomůcky komfortnějšího charakteru, které jsou vybaveny filtroventilační jednotkou (dmýchadlem) a spolu s příslušnou hlavovou částí, hadicí a patřičnými filtry poskytují vysoký stupeň ochrany dýchacích cest spolu s ochranou zraku, hlavy resp. i sluchu.


Poměrně často řešíme i požadavky našich klientů na ochranu dýchacích cest pomocí ochranných souprav, které jsou napojeny na rozvod tlakového vzduchu. V této oblasti našeho sortimentu stojí v popředí "rodina" ochranných souprav na bázi filtrační jednotky AIRCARE. Uživatel si může sestavit z naší nabídky libovolnou soupravu podle charakteru práce a požadované ochrany. Tyto soupravy lze dovybavit regulátorem průtoku FLOWSTREAM, ohřívačem vzduchu VORTEMP nebo ochlazovačem VORTEX, příslušnou kuklou a hadicemi.


Na trhu v ČR také zastupujeme firmu BULLARD a to dodávkami velmi odolných a oblíbených termovizních kamer pro hasiče, firmu GoodPRO dodávkami OOPP proti tepelným rizikům, firmu MALINA - Safety dodávkami ochranných souprav s filtroventilačními jednotkami atd. Dle přání našich zákazníků doplňujeme náš sortiment dalšími ochrannými pomůckami.


Jsme připraveni splnit Vaše požadavky co nejlépe, nejkvalitněji a nejrychleji. Těšíme se na Váš zájem a očekáváme Vaše požadavky.


 

LogoDisamHolbeinB.jpg

 

Váš spolehlivý dodavatel ochranných pomůcek s třicetiletou tradicí  v oboru.


DISAM SAFETY, s.r.o.
Aloise Jiráska 1526/1
736 01 Havířov, Podlesí

IČ: 47975547, DIČ: CZ47975547
Společnost je zapsaná v OR u KOS Ostrava, oddíl C, vložka 5666

TEL : 596 624 947
MOB: 773 253 401

disamsafety@disamsafety.cz