Neohodnoceno

Zdravotnický ochranný set Versaflo TR-315E+ s kuklou S-855

Kompletní souprava pro ochranu dýchacích cest proti koronaviru sestávající z filtrační jednotky TR-315E+ a dekontaminovatelné kukly S-855.
Dodání 1-2 týdny
Kód: TR-315E- A S-855
Značka: 3M
36 167,41 Kč –22 % 28 100 Kč 34 001 Kč včetně DPH
Kategorie: Protiinfekční a biologická ochrana
Typ zboží: filtrační jednotka
Skladové číslo: TR-315E+ a S-855
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
Zdravotnický ochranný set Versaflo TR-315E+ s kuklou S-855
Výrobce 3M
36 167,41 Kč –22 %
V souvislosti s momentálním nedostatkem pasivních ochranných pomůcek pro ochranu dýchacích cest (respirátory, polomasky, masky, filtry atd.) proti nákaze koronavirem covid-19 na trhu nabízíme velice komfortní řešení ochrany dýchacích cest pro zdravotnický personál "v první linii".

Jedná se o zdravotnický set, který sestává z kompletní filtroventilační jednotky 3M typu Versaflo TR-315E+ a dekontaminovatelné kukly typu S-855. K tomuto typu kukly lze dokoupit náhradní svrchní kuklu - S-805.

Filtroventilační jednotka je vybavena vysoce účinným vyměnitelným filtrem třídy P3, který je schopen zadržet i velmi malé částice včetně bakterií a virů ve formě pevných částic i aerosolů.Filtroventilační jednotka nasává okolní vzduch, který prochází zmíněným filtrem P3 (typ TR-3712E) uvnitř jednotky. Vyfiltrovaný vzduch je poté vzduchovou hadicí veden do náhlavního dílu - v tomto případě kukly typu S-855 v dostatečném množství. Uvnitř kukly je tak vytvořen mírný přetlak, který brání vstupu kontaminovaného ovzduší do kukly a potažmo do dýchacích cest uživatele. Dýchání je tak velmi snadné, neboť uživatel nemusí překonávat žádný vdechový odpor filtračního materiálu, jak je tomu u respirátorů a množství vyfitrovaného vzduchu dodávaného do kukly je dostatečné i při vyšší tělesné námaze.

Baterie, která je součástí filtroventilační jednotky zajišťuje cca 8 hodin nepřetržitého provozu jednotky při zajištění minimálního průtoku vzduchu (170 l/min.).Uživatel má možnost si volit množství filtrovaného vzduchu dodávaného do kukly a to 185 l/min. nebo 205 l/min.

Filtroventilační jednotka je m.j. vybavena optickou a akustickou indikací stavu baterie a indikací stupně zanesení vestavěného filtru.

Tento zdravotnický set sestává z:Kompletní filtroventilační jednotky 3M Versaflo typu TR-315E+, jejíž součástí je:- vlastní filtroventilační jednotka,
- baterie TR-332,
- filtr TR-3712E (P3),
- sada 10 ks předfiltrů,
- vzduchová hadice BT-30,
- nabíječ baterií TR-341,
- kontrolní průtokoměr
a náhlavního dílu (dekontaminovatelné kukly) 3M typu S-855.

Ke kukle S-855 lze dokoupit náhradní svrchní kuklu S-805 (náhlavní kříž se vzduchovým kanálem je nadále použitelný).

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.