Neohodnoceno

520046 Sada záslepek pro dekontaminaci filtrační jednotky CleanAIR Chemical 3F

Záslepky pro utěsnění vnitřních vzduchových cest filtrační jednotky CleanAIR Chemical 3F.

Dodání 2-3 dny
Kód: 520046
Značka: MALINA - Safety
284 Kč –16 % 238,56 Kč 288,66 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochrana dýchacích cest CleanAIR - výrobce MALINA-Safety
Typ zboží: záslepka, krytka
Skladové číslo: 520046
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
520046 Sada záslepek pro CleanAIR Chemical 3F
Výrobce MalinaSafety
284 Kč –16 %

Sada zátek (krytek) pro vstupy a výstupy vzduchu z jednotky CleanAIR Chemical 3F pro účely dekontaminace samotného těla jednotky kapalnými dekontaminačními prostředky. Zabraňuje vniknutí detontaminačních roztoků do vnitřní čisté části jednotky.

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství