Neohodnoceno

611120 Svářečská kukla 3M Speedglas Heavy Duty se svařovacím filtrem G5-01TW

Svářečský kukla se vzduchovým kanálem a s kazetou 3M Speedglas G5-01 s technologií pro stehovací svařovací režim.

Dodání 2-3 dny
Kód: 7100257944
Značka: Speedglas
27 950,52 Kč –20 % 22 360,42 Kč 27 056,11 Kč včetně DPH
Kategorie: Svářečské kukly Speedglas, fitrační jednotky a kazety
Typ zboží: svářečská kukla
Skladové číslo: 611120
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
3m speedglas heavy duty welding helmet g5 01
Výrobce 3M
27 950,52 Kč –20 %

Na základě požadavků svářečů, pracujících s vysokými proudy, a kteří potřebují často brousit, je vytvořena kukla 3M™ Speedglas™G5-01 pro náročné svařování tak, aby byla přizpůsobitelná individuálním potřebám a situacím. Kuklu lze pomocí dokoupitelného příslušenství upravit tak, aby dokonale kryla hlavu, krk i ramena. Díky tenkému profilu a ergonomickému designu je kukla ještě lehčí a snáze se v ní při svařování dostanete do stísněných prostor.

Svářečská kukla G5-01 je navržena pro zajištění ochrany dýchacích cest ve třídě TH3 (NPF 500). Lze ji připojit k filtrační jednotce 3M™ Adflo™ nebo k regulátorům dodávaného tlakového vzduchu Versaflo. Odolná jednotka Adflo poskytuje všechny funkce, které očekáváte od prémiového systému, včetně snadné obsluhy.

Kazeta G5-01 je také navržena pro minimalizaci námahy očí při přepínání z tmavého do světlého stavu pomocí meziodstínu. Nabízí proměnný stupeň zatemnění 5, 8–13 a pohodlný režim pro stehové svařování. Lidský zrak není uzpůsoben pro zvládání rychlých přechodů ze tmy do světla a opět do tmy – což dokonale popisuje stehovací svařování! Kazeta G5-01TW používá mezistupeň ztmavení 5 pro minimalizaci únavy zraku při dlouhodobém používání stehovacího svařování. Pokud se oblouk nespustí do 2 sekund, kazeta se přepne zpět do svého normálního světlého stavu (ztmavení 3).

Vhodná pro většinu typů svařování obloukem. Velký (104 x 170 mm) čirý ochranný zorník je zaoblený a nabízí výborný výhled nahoru, dolů a do stran.


Pro větší kontrolu vašeho pohodlí vám inovativní systém kanálů kukly G5-01 umožňuje nasměrovat proud vzduchu na váš obličej, průzor, nebo kombinaci obojího. Můžete dokonce nastavit poměr množství vzduchu, vycházejícího z horního výstupu a ze dvou bočních výstupů, nebo zvolit jejich mísení. Všechna nastavení proudění vzduchu je možno provádět s nasazenou kuklou – a trvale zachovávat ochranu vašich očí, obličeje a dýchacích cest.

Pro dlouhodobé nesvářečské práce je možné kompletní sejmutí svářečského průzoru - jednoduše odšroubujte dvě kolečka a pak kolečka opět namontujte. Tím snížíte hmotnost kukly až o 36 %. Snadno přístupné a použitelné ovládací prvky: všechny nastavitelné funkce jsou umístěny na kukle a nastavení je možno provádět při nasazené kukle a v rukavicích.

Nová, volitelná, na kuklu montovatelná pracovní svítilna poskytuje hodiny výkonného osvětlení a je napájena z baterie Adflo, čímž svářečům umožňuje vstupovat do špatně osvětlených prostorů a pracovat v nich.

Pomocí aplikace (3M Connected Equipment) bezpečně spárujte váš chytrý telefon s vaší svářečskou kazetou G5-01 a poté:
• Naprogramujte si ve svém chytrém telefonu až deset paměťových režimů (nastavení pro stupně ztmavení, citlivost, prodlevu atd.).
• Snadno zaznamenejte do aplikace deník údržby své svářečské kukly.
• Zobrazte si okamžitě statistiky: kdy byla vaše samozatmívací kazeta poprvé aktivována, provozní hodiny, hodiny v temném stavu, hodiny ve světlém stavu a počet zapínacích/vypínacích cyklů.
• Mějte okamžitý přístup k návodům k použití a k seznamu dílů.

Video G5-01