Neohodnoceno

729100 Válcový chemický zorník náhl. dílů Omnira a UniMask systému CleanAIR

Čirý, chemicky odolný zorník pro náhlavní díly CleanAir Unimask a Omnira Air.

Dodání 2-3 dny
Kód: 729100
Značka: MALINA - Safety
613 Kč –16 % 514,92 Kč 623,05 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství k CleanAIR Basic a CleanAIR Chemical
Typ zboží: kukla
Skladové číslo: 729100
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
729101 Válcový zorník
Novinka Výrobce MalinaSafety
613 Kč –16 %

Nové válcové propionátové zorníky jsou kompatibilní s nalepovacími ochrannými fóliemi. Nabízejí skvělou optickou kvalitu třídy 1 a zajišťují široké zorné pole. Zorník z propionátu celulózy se vyznačuje velmi vysokou chemickou odolností splňující požadavky na mechanickou pevnost (S) dle EN 166.
Zorník je vhodný především pro lakování.

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství