Neohodnoceno

729101 Válcový PC zorník náhl. dílů Omnira a UniMask systému CleanAIR

Náhradní díl pro náhlavní díly CleanAir Unimask a Omnira Air.

Dodání 2-3 dny
Kód: 729101
Značka: MALINA - Safety
558 Kč –16 % 468,72 Kč 567,15 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství k CleanAIR Basic a CleanAIR Chemical
Typ zboží: kukla
Skladové číslo: 729101
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
729101 Válcový zorník
Novinka Výrobce MalinaSafety
558 Kč –16 %

Nové válcové polykarbonátové zorník jsou kompatibilní s nalepovacími ochrannými fóliemi. Nabízejí skvělou optickou kvalitu třídy 1 a zajišťují široké zorné pole. Polykarbonátový zorník poskytuje ochranu proti vysokorychlostním částicím s nízkou energií při extrémních teplotách (FT). Zorník je vhodný pro broušení, vrtání, řezání atd.

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství