Neohodnoceno

703100 Ochranný štít CleanAIR Omnira air s rozvodem vzduchu a polykarbonátovým zorníkem pro systémy CleanAIR Basic a CleanAIR AerGO

Nový typ ochranného štítu s připojením typu QuickLOCK - použitelný pro napojení na filtrační jednotky Basic Evo,  AerGO, Chemical 2F, Pressure a Pressure Flow Master.

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Skladem
Kód: 703100
Značka: MALINA - Safety
4 900 Kč –16 % 4 116 Kč 4 980,36 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství k CleanAIR Basic a CleanAIR Chemical
Typ zboží: kukla
Skladové číslo: 703100
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
703100 Omnira air iso
Novinka Tip Výrobce MalinaSafety
4 900 Kč –16 %

Víceúčelový ochranný štít CleanAIR Omnira air s polykarbonátovým zorníkem a vzduchovým kanálem pro ochranné systémy na bázi filtroventilační jednotky CleanAIR Basic Evo (pro filtraci pevných částic), fitroventilační jednotky CleanAIR AerGO (pro filtraci pevných částic filtry typu P nebo chemických škodlivin s použitím filtrů typu A1P, A1B1E1P), Chemical 2F(pro filtraci pevných částic filtry typu P nebo chemických škodlivin s použitím široké škály filtrů) nebo na bázi tlakového vzduchu (Pressure, Pressure Flow Master) zajišťuje nejvyšší ochranu dýchacích cest TH3.
Tento štít poskytuje díky torickému zorníku třídy 1 s antifog a antiscratch úpravou neomezený výhled do vašeho pracovního prostoru bez zkreslení a je vybaven vzduchovým kanálem pro nastavitelný přívod vyfiltrovaného čistého vzduchu z uvedených filtračních jednotek. Jedná se tedy o jedinečný systém současné ochrany obličeje a ochrany dýchacích cest s nejvyšší úrovní bezpečnosti. Nově navržený náhlavní kříž VariGEAR umožňuje přesné nastavení dle individuálních potřeb. Měkké polstrování na temeni hlavy a v zadní části náhlavního kříže zajišťuje komfort. jemný ráčnový mechanismus umožňuje přesné nastavení obvodu hlavy.

K náhlavnímu dílu lze dokoupit ochranu hlavy (703071), ochranu krku (703072) a kombinovanou ochranu hlavy i krku (703073).

CleanAIR ® Omnira COMBI air - Jedno řešení pro mnoho aplikací