Neohodnoceno

703100 Ochranný štít CleanAIR Omnira air s rozvodem vzduchu a polykarbonátovým zorníkem pro systémy CleanAIR Basic a CleanAIR AerGO

Nový typ ochranného štítu s připojením typu QuickLOCK - použitelný pro napojení na filtrační jednotky Basic Evo,  AerGO, Chemical 2F, Pressure a Pressure Flow Master.

Dodání 2-3 dny
Kód: 703100
Značka: MALINA - Safety
5 050 Kč –16 % 4 242 Kč 5 132,82 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství k CleanAIR Basic a CleanAIR Chemical
Typ zboží: kukla
Skladové číslo: 703100
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
703100 Omnira air iso
Novinka Tip Výrobce MalinaSafety
5 050 Kč –16 %

Víceúčelový ochranný štít CleanAIR Omnira air s polykarbonátovým zorníkem a vzduchovým kanálem pro ochranné systémy na bázi filtroventilační jednotky CleanAIR Basic Evo (pro filtraci pevných částic), fitroventilační jednotky CleanAIR AerGO (pro filtraci pevných částic filtry typu P nebo chemických škodlivin s použitím filtrů typu A1P, A1B1E1P), Chemical 2F(pro filtraci pevných částic filtry typu P nebo chemických škodlivin s použitím široké škály filtrů) nebo na bázi tlakového vzduchu (Pressure, Pressure Flow Master) zajišťuje nejvyšší ochranu dýchacích cest TH3.
Tento štít poskytuje díky torickému zorníku třídy 1 s antifog a antiscratch úpravou neomezený výhled do vašeho pracovního prostoru bez zkreslení a je vybaven vzduchovým kanálem pro nastavitelný přívod vyfiltrovaného čistého vzduchu z uvedených filtračních jednotek. Jedná se tedy o jedinečný systém současné ochrany obličeje a ochrany dýchacích cest s nejvyšší úrovní bezpečnosti. Nově navržený náhlavní kříž VariGEAR umožňuje přesné nastavení dle individuálních potřeb. Měkké polstrování na temeni hlavy a v zadní části náhlavního kříže zajišťuje komfort. jemný ráčnový mechanismus umožňuje přesné nastavení obvodu hlavy.

K náhlavnímu dílu lze dokoupit ochranu hlavy (703071), ochranu krku (703072) a kombinovanou ochranu hlavy i krku (703073).

CleanAIR ® Omnira COMBI air - Jedno řešení pro mnoho aplikací

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství