Neohodnoceno

813001 Filtrační souprava s FJ CleanAir Basic a kuklou Verus air

Ready 2 Weld set obsahuje vše potřebné k ochraně dýchacích cest, očí a obličeje při svařování. Sada obsahuje samostmívací svářečskou kuklu Verus air a jednotku Basic® včetně potřebného příslušenství v praktické přepravní tašce CleanAIR.

Dodání 2-3 dny
Kód: 813001
Značka: MALINA - Safety
22 900 Kč –16 % 19 236 Kč 23 275,56 Kč včetně DPH
813001 Ready 2 Weld Verus air&Basic
Novinka Výrobce MalinaSafety
22 900 Kč –16 %

Sestava Ready 2 Weld obsahuje jednotku Clean Air Basic včetně baterie, nabíječe, filtru P3, předfiltru, průtokoměru, hadici, svářečskou kuklu  Verus air, přepravní tašku a svářečské rukavice MIG/MAG.


Profesionální výklopná svářečská kukla vhodná pro většinu svařovacích metod, jako je MIG/MAG, TIG, plasmové řezání a svařování, drážkování uhlíkovou elektrodou a svařování a řezání plamenem. Není vhodná pro laserové svařování.

  • Pokročilý systém rozvodu vzduchu v dýchací zóně zajišťuje nejvyšší ochranu dýchacích cest. Pro maximální komfort můžete nastavit proudění vzduchu celkem ve 3 zónách - v dolní části kukly, v horní části kukly nebo do stran.
  • Samostmívací kazeta TRUE COLOUR s nejvyšší optickou třídou 1/1/1/1. Velké zorné pole 98 x 62 mm. K dispozici až 10 stupňů zatmavení. 4 senzory pro stabilní detekci oblouku. Na kazetu lze snadno nasadit zvětšovací sklo. Chytré napájení - automatické zapnutí, automatické vypnutí )po 30-ti neaktivních minutách).
  • Rychlá a snadná výměna všech náhradních dílů.
  • Kukla je plně nastavitelná - ovládání nastavení sklonu a proudění vzduchu v kukle je přístupné z vnější strany kukly.  

Jednotka CleanAIR Basic poskytuje efektivní ochranu v prostředích obsahujících škodlivé částice ve formě pevných a kapalných aerosolů jako je prach, kouř, dým a vlákna. Je vybavena Li-ion akumulátorem, elektronikou zajišťující konstantní průtok vzduchu a vyspělým systémem pro varování uživatele v případě nízkého průtoku vzduchu nebo při poklesu napětí akumulátoru.

Vzduchová hadice se na výstupu z jednotky napojuje standardním závitovým spojením CA40x1/7".
Indikace zanesení filtru, průtoku vzduchu a stavu nabití akumulátoru na displeji.
Volitelná úroveň průtoku vzduchu v 5 krocích od 170 do 240 l/min..
Nový bezkartáčový motor dmýchadla.
Nový Li-Ion akumulátor s rychlonabíjením (méně než 5 hodin).
Nové víko filtru a nové tělo filtru, kompatibilní s typem Basic 2000.

Technické parametry:Průtok vzduchu 170 - 240 l/min
Displej LED
Hmotnost jednotky (včetně baterie) 980 g
Hlučnost < 70 dB
Životnost baterie max. 500 nabíjecích cyklů
Nabíjecí cyklus přibližně 4 hodiny
Obvod opasku až 1.500 mm
Pracovní teplota 10 až 40 °C
Pracovní vlhkost 20 až 80% Rh
Certifikace EN 12941/A2 TH2/TH3 P R SL

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství