Neohodnoceno

812701TC Filtrační souprava s FJ CleanAir Basic a kuklou CA-27 YOGA

Ready 2 Weld set obsahuje vše potřebné k ochraně dýchacích cest, očí a obličeje při svařování. Sada obsahuje samostmívací svářečskou kuklu CA-27 YOGA TC a jednotku Basic® včetně potřebného příslušenství v praktické přepravní tašce CleanAIR.

Dodání 2-3 dny
Kód: 812701TC
Značka: MALINA - Safety
18 278 Kč –16 % 15 353,52 Kč 18 577,76 Kč včetně DPH
CA 27 YOGA EVO BAG
Novinka Výrobce MalinaSafety
18 278 Kč –16 %

Cenově zvýhodněná sestava Ready 2 Weld obsahuje jednotku Clean Air Basic včetně baterie, nabíječe, filtru P3, předfiltru, průtokoměru, hadici, svářečskou kuklu  CA-27 YOGA TC, přepravní tašku a svářečské rukavice MIG/MAG

 

AerTEC ™ YOGA představuje vysoce kvalitní svařovací helmu za cenu, kterou si můžete dovolit. Nový koncept používá lehký, ale odolný skelet v kombinaci s vysoce kvalitním automatickým svářečským filtrem AerTEC ™ X110 True Color.

Tato kukla je vhodná pro většinu svařovacích metod včetně TIG, dokonce i při velmi nízkých svařovacích proudech. V kombinaci s filtračně-ventilační jednotkou nebo přetlakovými systémy CleanAIR® poskytuje pokročilou úroveň ochrany dýchacích cest proti nebezpečným kontaminantům ve velmi náročných svařovacích prostředích třídy TH2 dle normy EN 12941.

Výhody

  • Výhodný poměr cena / výkon
  • Vysoce kvalitní samostmívací filtr – optická kvalita 1/1/1/2
  • Technologie True Color ADF (AerTEC™ X110 TC)
  • Lehká a pohodlná
  • Velké zorné pole 100 × 53 mm
  • Plynule nastavitelné ztmavení 9–13
  • Široký rozsah nastavení citlivosti senzoru
  • Individuální nastavení zpoždění
  • Režim broušení

Jednotka CleanAIR Basic poskytuje efektivní ochranu v prostředích obsahujících škodlivé částice ve formě pevných a kapalných aerosolů jako je prach, kouř, dým a vlákna. Je vybavena Li-ion akumulátorem, elektronikou zajišťující konstantní průtok vzduchu a vyspělým systémem pro varování uživatele v případě nízkého průtoku vzduchu nebo při poklesu napětí akumulátoru.

Vzduchová hadice se na výstupu z jednotky napojuje standardním závitovým spojením CA40x1/7".
Indikace zanesení filtru, průtoku vzduchu a stavu nabití akumulátoru na displeji.
Volitelná úroveň průtoku vzduchu v 5 krocích od 170 do 240 l/min..
Nový bezkartáčový motor dmýchadla.
Nový Li-Ion akumulátor s rychlonabíjením (méně než 5 hodin).
Nové víko filtru a nové tělo filtru, kompatibilní s typem Basic 2000.

Technické parametry:Průtok vzduchu 170 - 240 l/min
Displej LED
Hmotnost jednotky (včetně baterie) 980 g
Hlučnost < 70 dB
Životnost baterie max. 500 nabíjecích cyklů
Nabíjecí cyklus přibližně 4 hodiny
Obvod opasku až 1.500 mm
Pracovní teplota 10 až 40 °C
Pracovní vlhkost 20 až 80% Rh
Certifikace EN 12941/A2 TH2/TH3 P R SL

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství