Neohodnoceno

710060 Vzduchová hadice lehká flexi se zakončením QuickLOCK - závit CA40x1/7" pro systém CleanAIR

Napojení nových náhlavních dílů z produkce MALA - Safety s připojením QuickLOOCK na nové filtrační jednotky CleanAIR s připojením závitem CA40x1/7"

Dodání 2-3 dny
Kód: 710060
Značka: MALINA - Safety
910 Kč –16 % 764,40 Kč 924,92 Kč včetně DPH
Kategorie: NOVÉ filtrační jednotky CleanAIR Chemical MALINA-Safety a příslušenství
Typ zboží: hadice vzduchová
Skladové číslo: 710060
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
710060 Vzduchová hadice lehká flexi se zakončením QuickLOCK - závit CA40x1/7" pro systém CleanAIR
Výrobce MalinaSafety
910 Kč –16 %
Nový typ vzduchové hadice pro vyvedení vyfiltrovaného vzduchu z filtračních jednotek MALINA-Safety typu:CleanAIR Basic EVO, CleanAIR AerGO, CleanAIR Chemical 2F, CleanAIR Chemical 3F, CleanAIR Dual Flow, CleanAIR Asbest a CleanAIR Pressure,
do nové řady náhlavních dílů, opatřených připojením typu QickLOCK"
CA-1 Q, CA-2 Q, CA-10 Q, CA-3 Q a CA-4 Q … .

Pokud vznikne potřeba napojit náhlavní díly MALINA_Safety staršího provedení, které byly opatřeny připojením typu závit CA40x1/7" na nový typ hadic, zakončených připojením typu QuickLOCK, použije se redukce, která je dodávána dočasně ke všem hadicím se zakončením QuickLOCK. Redukce se našroubuje do závitu pro přivedení vzduchu do náhlavních dílů starších provedení a vznikne tak připojení typu QuickLOCK.

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství