Neohodnoceno

703001 Verus Air

Nejlepší ochrana pro každého svářeče s inovativním rozvodem vzduchu vyvinutá s ohledem na potřeby profesionálních svářečů.

Dodání 2-3 dny
Kód: 703001
Značka: MALINA - Safety
9 790 Kč –16 % 8 223,60 Kč 9 950,56 Kč včetně DPH
703001 Verus air textile front (1)
Novinka Výrobce MalinaSafety
9 790 Kč –16 %

Svářečská kukla s inovativním integrovaným rozvodem vzduchu zvyšuje uživatelský komfort a ochranu dýchacích cest. 
.

Kukla je vyvinuta pro použití v kombinaci s filtračně-ventilačními systémy pro ochranu dýchacích cest CleanAIR® nebo systémy pro konstantní dodávku tlakového vzduchu CleanAIR®.
Profesionální výklopná svářečská kukla vhodná pro většinu svařovacích metod, jako je MIG/MAG, TIG, plasmové řezání a svařování, drážkování uhlíkovou elektrodou a svařování a řezání plamenem. Není vhodná pro laserové svařování.

  • Pokročilý systém rozvodu vzduchu v dýchací zóně zajišťuje nejvyšší ochranu dýchacích cest. Pro maximální komfort můžete nastavit proudění vzduchu celkem ve 3 zónách - v dolní části kukly, v horní části kukly nebo do stran.
  • Samostmívací kazeta TRUE COLOUR s nejvyšší optickou třídou 1/1/1/1. Velké zorné pole 98 x 62 mm. K dispozici až 10 stupňů zatmavení. 4 senzory pro stabilní detekci oblouku. Na kazetu lze snadno nasadit zvětšovací sklo. Chyhtré napájení - automatické zapnutí, automatické vypnutí )po 30-ti neaktivních minutách).
  • Rychlá a snadná výměna všech náhradních dílů.
  • Kukla je plně nastavitelná - ovládání nastavení sklonu a proudění vzduchu v kukle je přístupné z vnější strany kukly.  

Schválené kombinace s filtračně-ventilační jednotkou/tlakovým vzduchem:
- Clean-Air AerGO
- Clean-Air Basic
- Clean-Air Chemical 2F
- Clean-Air Pressure a Flow Master
- propojitelné hadicí QuickLock

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství