Neohodnoceno

EEP-100 EU 3M PELTOR elektronické ušní zátky

Elektronické ušní zátky s okolním příposlechem.

Dodání 1-2 týdny
Kód: 7100194360
Značka: 3M
7 366,47 Kč –20 % 5 893,18 Kč 7 130,75 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochrana sluchu - sluchátka, zátky a komunikátory
Typ zboží: sluchátka
Skladové číslo: EEP-100EU
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
EEp 100
Výrobce 3M
7 366,47 Kč –20 %

Elektronický špunt do uší 3M™ PELTOR™ EEP-100 pomáhá chránit váš sluch a může pomoci zlepšit situační povědomí a komunikaci v náročných prostředích. Díky integrované sofistikované funkci regulace  v závislosti na hladině hluku pomáhá EEP-100 poskytovat ochranu sluchu a slyšitelnost důležitých zvuků v okolí v tišším prostředí.  Slabé zvuky mohou být zesíleny, zatímco hluky, včetně náhlých extrémních hluků jako jsou výstřely zbraní, jsou vysokou rychlostí ztlumeny před tím, než se zvuk dostane k vašemu uchu. Malý a lehký design  pomáhá zlepšit celkový komfort a uživatelský zážitek. 

Klíčové vlastnosti :

• Pomáhá poskytovat ochranu sluchu

Funkce závislá na úrovni (pro lepší přehled o situaci)

• Intuitivní ovládání jedním tlačítkem

• Odolné pouzdro pro skladování a nabíjení  přes USB konektor, stupeň ochrany proti vodě IP54.

• Malý a lehký design (váha 4 g)

• Vyměnitelné ušní koncovky, univerzální velikost a typ je navržen tak, aby padl do každého ucha

• Včetně kabelu

• Kompatibilní s 3M přilbami a obličejovými štíty.

Krabička obsahuje: nabíjecí pouzdro, 2 sluchátka, 4 páry komunikačních zátek do uší - 2 x 3M™ UltraFit Communication Tips Replacement, Large, 2 x 3M™ UltraFit Communication Tips Replacement, Medium, 2 x 3M™ UltraFit Communication Tips Replacement, Small, 2 x 3M™ PELTOR™ Communication Tip, Triple C, USB kabel.

Typ baterií sluchátek: lithium-iontové

Doba provozu na baterie: až 16 hodin

Doba nabíjení baterie: cca 90 minut

Tři stupně hlasitosti: nízká, střední, vysoká.

Běžné aplikace: Lesnictví, zemědělství, myslivost a střelba

EEP-100 EU vidoe

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.