Neohodnoceno

Peltor Eagle CR39 - Ochranné brýle 3M čiré, modré postranice

Integrované bočními kryty, pantoskopické modré postranice, čiré, NADÁLE NENÍ V PRODEJI !
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: DE 2729 3324 8
Značka: 3M
271,40 Kč 328,39 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle 3M ostatní
Typ zboží: ochranné brýle
Skladové číslo: Eagle CR39 čiré, mo
Balící a prodejní množství (ks): 20
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 20
Ks ve skupinovém balení: 20
Eagle čiré brýle
Výrobce 3M
Ochranné brýle s integrovanými bočními kryty a nastavitelnými pantoskopickými postranicemi, postranice modré

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.