Neohodnoceno

SF201SGAF-BLU - Ochranné brýle 3M SecureFit, čirý PC zorník, modré postranice

Ochranné bezobroučkové velmi lehké brýle (18 g) s ochranou proti zamlžování a poškrábání s komfortními stranicemi pro pohodlné nošení
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Skladem
Kód: 7100185279
Značka: 3M
229,53 Kč –20 % 183,62 Kč 222,18 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle 3M ostatní
Typ zboží: ochranné brýle
Skladové číslo: SF201SGAF-BLU, čiré
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 20
SF201SGAF-BLU - Ochranné brýle 3M SecureFit, čirý PC zorník, modré postranice
Výrobce 3M
229,53 Kč –20 %
Speciálně vyvinuté ochranné brýle, které zajistí jak bezpečné posazení brýlí, tak i pohodlí pro širokou škálu uživatelů s různými velikostmi hlavy.
Kvalitní povrch proti poškrábání a zamlžování - 3M™ Scotchgard™ – zvýšená ochrana proti zamlžování (N) a poškrábání (K) (podle normy EN 166)
Brýle zajišťují o boční ochranu, tedy kryjí od obočí až po lícní kost.
Inovativní postranice pomáhají rozložení tlaku nad uchem a tím zvyšují uživatelský komfort.
Mezi brýlemi a tváří uživatelů je minimální mezera.
Výborná kompatibilita s filtračními polomaskami 3M typu řady 93XX a mušlovými chrániči X serie.

SecureFit

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.