Neohodnoceno

2903 Víceúčelová textilní páska, stříbrná, s polyetylenovým zátěrem

Textilní páska Duct Tape (48 mm x 50 m) pro zatěsnění styku ochranné kombinézy s rukavicí
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Skladem
Kód: 7100098687
Značka: 3M
173,14 Kč 209,50 Kč včetně DPH
Kategorie: Protiinfekční a biologická ochrana
Skladové číslo: 2903
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 12
2903  Víceúčelová textilní páska, stříbrná, s polyetylenovým zátěrem
Výrobce 3M
  • Textilní bandáž umožňuje rovné odtrhávání v obou směrech.
  • Textilní bandáž vykazuje vysokou pevnost v tahu, což se výborně hodí pro spojovací materiály.
  • Snadná přizpůsobitelnost s možností použití i na nepravidelném povrchu.
  • Trhá se snadno rukou a v obou směrech
  • Balená jednotlivě – snadná identifikace, nepoužitá role zůstává neznečištěná

Textilní páska 3M Scotch Duct Tape 2903 na univerzální použití

Textilní páska 3M Scotch Duct Tape 2903 s polyetylenovým zátěrem má univerzální využití - je vhodná pro všeobecnou údržbu, spojování, balení, těsnění, barevné kódování i ochranu povrchů. Díky agresivnímu lepidlu páska okamžitě přilne na mnoho typů povrchů (i nepravidelných). Je vysoce pevná v tahu, takže je ideální pro spojování materiálů. Pásku lze velmi dobře trhat rukou po její šířce i délce.

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.