Neohodnoceno

490002 D-BUG Filtroventilační jednotka CleanAIR

Filroventilační jednotka CleanAIR D-BUG je přednostně použitelná pro práce spojené s odstraňováním asbestu. CleanAIR D-BUG je možno použít buď s částicovým filtrem P R SL nebo s kombinovaným filtrem A1B1E1 P R SL.
Součástí tohoto produktu je akumulátor, 2x filtr ABEP, hadice 350 mm, nabíječka, opasek a indikátor průtoku vzduchu. Maska není součástí tohoto produktu (objednat zvlášť).

Momentálně nedostupné
Kód: 490002
Značka: MALINA - Safety
11 976 Kč –16 % 10 059,84 Kč 12 172,41 Kč včetně DPH
490002 D-BUG Filtroventilační jednotka CleanAIR
11 976 Kč –16 %

CleanAIR D-BUG je možno použít buď s částicovým filtrem P R SL nebo s kombinovaným filtrem A1B1E1 P R SL. Masku, do které je přiváděn vyfiltrovaný vzduch z jednotky CleanAIR D-BUG lze napojit přímo na tuto filtroventilační jednotku nebo přes vzduchovou hadici (v tomto případě je jednotka D-BUG upevněna na opasku.

Jednotku je možné nosit buď přímo na masce nebo na opasku. Tento kompletní systém nabízí vysoký ochranný faktor (NPF 2000) a dostatečný průtok vzduchu. Jednotka je vybavena novým bezkartáčovým motorem, který disponuje konstantní rychlostí a indikací nízkého stavu napětí akumulátoru. Zvláštní důraz byl kladen na nízkou hmotnost, jednoduché ovládání a dlouhou provozní dobu. Jednotka může být dekontaminována pomocí spr

FUNKCE A VÝHODY

  • Může být použit s částicovým či kombinovaným filtrem

  • Kompaktní design a nízká hmotnost

  • Jednoduché ovládání

  • Indikátor nízkého stavu nabití akumulátoru

  • Možnost připojení na masku nebo na opasek

  • Dekontaminovatelný pomocí sprchy

  • Doba chodu může překročit 7 h v závislosti na průtoku vzduchu a použitém filtru

  • Kompatibilní s celoobličejovou maskou Shigematsu GX02 a CF02

  • Vysoký nominální ochranný faktor NPF 2000

EN 12942 TM3
Hmotnost: 210 g (bez filtru a baterie)
Doba chodu: 510 min. s částicovým filtrem, 460 min. s kombinovaným filtrem
Ochranný faktor: 2000

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství