Neohodnoceno

813100 Filtrační souprava s FJ CleanAir Basic a kuklou Omnira Air

Ready 2 Workset obsahuje vše potřebné k ochraně dýchacích cest, očí a obličeje. Sada obsahuje ochranný štít Omnira Air a jednotku Basic® včetně potřebného příslušenství v praktické přepravní tašce CleanAIR.

Dodání 2-3 dny
Kód: 813100
Značka: MALINA - Safety
18 720 Kč –16 % 15 724,80 Kč 19 027,01 Kč včetně DPH
813100 Filtrační souprava s FJ CleanAir Basic a kuklou Omnira Air
Novinka Výrobce MalinaSafety
18 720 Kč –16 %

Sestava Ready 2 Work obsahuje jednotku Clean Air Basic včetně baterie, nabíječe, filtru P3, předfiltru, průtokoměru, hadici, brusný štít nové generace Omnira, přepravní tašku.

Víceúčelový ochranný štít CleanAIR Omnira air s polykarbonátovým zorníkem a vzduchovým kanálem pro ochranné systémy na bázi filtroventilační jednotky CleanAIR Basic Evo (pro filtraci pevných částic), fitroventilační jednotky CleanAIR AerGO (pro filtraci pevných částic filtry typu P nebo chemických škodlivin s použitím filtrů typu A1P, A1B1E1P), Chemical 2F(pro filtraci pevných částic filtry typu P nebo chemických škodlivin s použitím široké škály filtrů) nebo na bázi tlakového vzduchu (Pressure, Pressure Flow Master) zajišťuje nejvyšší ochranu dýchacích cest TH3.
Tento štít poskytuje díky torickému zorníku třídy 1 s antifog a antiscratch úpravou neomezený výhled do vašeho pracovního prostoru bez zkreslení a je vybaven vzduchovým kanálem pro nastavitelný přívod vyfiltrovaného čistého vzduchu z uvedených filtračních jednotek. Jedná se tedy o jedinečný systém současné ochrany obličeje a ochrany dýchacích cest s nejvyšší úrovní bezpečnosti. Nově navržený náhlavní kříž VariGEAR umožňuje přesné nastavení dle individuálních potřeb. Měkké polstrování na temeni hlavy a v zadní části náhlavního kříže zajišťuje komfort. jemný ráčnový mechanismus umožňuje přesné nastavení obvodu hlavy.

K náhlavnímu dílu lze dokoupit ochranu hlavy (703071), ochranu krku (703072) a kombinovanou ochranu hlavy i krku (703073).

Jednotka CleanAIR Basic poskytuje efektivní ochranu v prostředích obsahujících škodlivé částice ve formě pevných a kapalných aerosolů jako je prach, kouř, dým a vlákna. Je vybavena Li-ion akumulátorem, elektronikou zajišťující konstantní průtok vzduchu a vyspělým systémem pro varování uživatele v případě nízkého průtoku vzduchu nebo při poklesu napětí akumulátoru.

Vzduchová hadice se na výstupu z jednotky napojuje standardním závitovým spojením CA40x1/7".
Indikace zanesení filtru, průtoku vzduchu a stavu nabití akumulátoru na displeji.
Volitelná úroveň průtoku vzduchu v 5 krocích od 170 do 240 l/min..
Nový bezkartáčový motor dmýchadla.
Nový Li-Ion akumulátor s rychlonabíjením (méně než 5 hodin).
Nové víko filtru a nové tělo filtru, kompatibilní s typem Basic 2000.

Technické parametry:Průtok vzduchu 170 - 240 l/min
Displej LED
Hmotnost jednotky (včetně baterie) 980 g
Hlučnost < 70 dB
Životnost baterie max. 500 nabíjecích cyklů
Nabíjecí cyklus přibližně 4 hodiny
Obvod opasku až 1.500 mm
Pracovní teplota 10 až 40 °C
Pracovní vlhkost 20 až 80% Rh
Certifikace EN 12941/A2 TH2/TH3 P R SL

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství