Neohodnoceno

SF650AS-EU - Ochranné brýle 3M SecureFit, PC zorník se zatmavením IR 5.0

Nové ochranné poloobroučkové velmi lehké brýle se zorníkem se zatmavením IR5,odolné proti poškrábání s inovativními stranicemi
Dodání 1-2 týdny
Kód: 7100112715
Značka: 3M
592,06 Kč –20 % 473,65 Kč 573,12 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle 3M ostatní
Typ zboží: ochranné brýle
Skladové číslo: SF650AS-EU, IR5
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 20
SF650AS-EU - Ochranné brýle 3M SecureFit, PC zorník se zatmavením IR 5.0
Výrobce 3M
592,06 Kč –20 %
Speciálně vyvinuté ochranné brýle, které jsou rozšířením úspěšné řady brýlí SesureFit. Zajistí jak bezpečné posazení brýlí, tak i pohodlí pro širokou škálu uživatelů s různými velikostmi hlavy.
Kvalitní povrch proti poškrábání a zamlžování.
Brýle zajišťují boční ochranu, tedy kryjí od obočí až po lícní kost.
Inovativní dvojité zorníky s možností výběru různých zabarvení. Mezi brýlemi a tváří uživatelů je minimální mezera. Měkké destičky nosního můstku pro komfort nošení.
Výborná kompatibilita s filtračními polomaskami 3M typu řady 93XX a mušlovými chrániči X serie.
Tento typ brýlí je také dostupný i s jinými typy zorníků.

SF600 série brýle 3M video

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.