Neohodnoceno

FF-802-M NOVÁ silikonová celobličejová maska 3M Secure Click, střední velikost

Pro použití s filtry typu Secure Click, snazší dýchání díky oboustranným filtrům, pružné obličejové těsnění, s komunikační membránou
Dodání 1-2 týdny
Kód: 7100262628
Značka: 3M
9 096,34 Kč –20 % 7 277,07 Kč 8 805,25 Kč včetně DPH
Kategorie: Polomasky a celoobličejové 3M Secure Click řNOVINKA !
Typ zboží: polomaska
Skladové číslo: FF-802-M
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 4
FF 800 Celoobličejová maska Secure Click
9 096,34 Kč –20 %

Nová generace silikonových celobličejovýchmasek 3M řady HF-800 přináší spolehlivost a jednoduchost díky svým inteligentním a intuitivním funkcím.

Tyto masky poskytují volnější dýchání díky NOVÝM OBOUSTRANNÝM filtrům typu Secure Click pro filtraci pevných částic (prachu) a různých chemických škodlivin (plynů a výparů).

Jedinečné zcela originální připojení filtrů jejich zasunutím do těla masky tak, až je slyšitelné zacvaknutí. Tato konstrukce rovněž výrazně přispívá k tomu, že filtry méně vystupují do prostoru před obličejem.

Modré tlačítko v přední části polomasky umožňuje snadnou kontrolu těsnosti pro zjištění, že je polomaska správně nasazená.

Masky řady HF-800 jsou vybaveny komunikační membránou (mluvítkem) pro usnadnění komunikace při práci.

Patentované pružné silikonové obličejové těsnění je měkčí a zajišťuje tak pohodlnější nošení a zlepšuje těsnost této polomasky.

Snadno nastavitelné spony na šestipáskovém hlavovém upínacím postroji lze obousměrně nastavovat: zatáhnutím za popruhy je lze přitáhnout a stisknutím křidélek uvolnit.

HF-800 Polomaska 3M

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.