Neohodnoceno

MAXIM RX klip 3M Peltor na dioptrické brýle - kovová vložka (adaptér) pro dioptrická skla s klipem - pro brýle Maxim a Maxim Ballistic

Vložka pro instalaci dioptrických skel s klipem, na brýle Maxim nebo Maxim Ballistic.
DOPRODEJ ! Produkt nebude nadále k dispozici!

Vyprodáno
Kód: 7000029972
Značka: 3M
2 073,57 Kč –20 % 1 658,86 Kč 2 007,22 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle 3M ostatní
Typ zboží: ochranné brýle - příslušenství
Skladové číslo: MAXIM RX klip
Balící a prodejní množství (ks): 10
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 10
Ks ve skupinovém balení: 10
rx clip
Výrobce 3M
2 073,57 Kč –20 %
Do vložky Peltor Maxim RX klip lze nainstalovat dioprická skla a poté nasunout tuto sestavu pomocí klipu, kterým je opatřena na vnitřní stranu ochranných brýlí Maxim nebo Maxim Ballistic. Lze ji připojit na nosní můstek. Optimální řešení pro víceúčelovou adaptabilitu. Vložka je určena pro připevnění do prostoru mezi obroučkami a horní částí zorníku. Lze ji doplnit zorníkem CR39 nebo polykarbonátovými zorníky.

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.