Neohodnoceno

Maxim Hybrid - Brýle 3M (Peltor) - etrémně nízká hmotnost, vysoká úroveň pohodlí a neuvěřitelná ochrana, čirý polykarbonátový zorník DX, větrané

Velmi lehké provedení brýlí s nízkým profilem. Barva zorníku: čirá.
DOPRODEJ, nadále nebudou dostupné!

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Skladem
Kód: 7010045588
Značka: 3M
528,16 Kč –15 % 448,94 Kč 543,22 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle 3M uzavřené
Typ zboží: brýle
Skladové číslo: 13330-00000M
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 2
Ks v nejmenším balení: 10
Ks ve skupinovém balení: 100
Maxim Hybrid brýle 7010045588
Výrobce 3M
528,16 Kč –15 %
Velmi lehké provedení brýlí s nízkým profilem. Brýle Maxim Hybrid zajišťují vysokou úroveň nosebního komfortu a neuvěřitelnou ochranu proti kapkám tekutin a mechanickým rizikům. Výkonný systém větrání překonává problémy se zamlžováním i při zachování vysoké úrovně ochrany. Pohodlné nastavení optimálního obvodu hlavy nylonovou páskou se systémem čepového přichycení zajišťuje uživateli bezpečné přizpůsobení brýlí na hlavě. Barva zorníku: čirá.

Díky velmi zakřivenému tvaru a odolnému polykarbonátovému zorníku s ochranou proti poškrábání a zamlžení poskytují brýle Maxim Hybrid nesrovnatelně široké zorné pole. Tyto brýle prokazují tyto vlastnosti i při extrémních teplotách a to při práci s mechanickými riziky i chemikáliemi.

Zorník typu "DX" se vyznačuje nejmodernějším povrchem, který poskytuje extrémní ochranu proti:zamlžení, poškrábání, chemickým rizikům a disponuje antistatickou ochranou.
Ochrana před nárazem: FT (náraz s nízkou energií, 45 m/s).

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.