Neohodnoceno

Peltor Maxim Ballistic - Ochranné brýle 3M, zorník PC čirý, DX, UV filtr

Určené pro chrániče sluchu 3M Peltor, postranice s pantoskopickým nastavením.

Vyprodáno
Kód: 7010045673
Značka: 3M
287,38 Kč –15 % 244,27 Kč 295,57 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle 3M ostatní
Typ zboží: ochranné brýle
Skladové číslo: Maxim balist. čiré
Balící a prodejní množství (ks): 20
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 20
Ks ve skupinovém balení: 20
Peltor Maxim Ballistic - Ochranné brýle 3M, zorník PC čirý, DX, UV filtr
Výrobce 3M
287,38 Kč –15 %
Ochranné brýle specálně navržené pro chrániče sluchu Peltor, krátké ploché postranice s pantoskopickým nastavením. Tento model překračuje požadavky testu Military Vo pro nárazy vysoké rychlosti.

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.