Neohodnoceno

710060B Vzduchová hadice lehká flexi se zakončením QuickLOCK - bajonet pro systém CleanAIR

Napojení nových náhlavních dílů s připojením QuickLOCK na starší filtrační jednotky s připojením typu bajonet
Dodání 2-3 dny
Kód: 710060B
Značka: MALINA - Safety
910 Kč –16 % 764,40 Kč 924,92 Kč včetně DPH
Kategorie: CleanAIR Pressure MALINA-Safety na tlakový vzduch
Typ zboží: hadice vzduchová
Skladové číslo: 710060B
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
710060B Vzduchová hadice lehká flexi se zakončením QuickLOCK - bajonet pro systém CleanAIR
Výrobce MalinaSafety
910 Kč –16 %
Nový typ vzduchové hadice pro vyvedení vyfiltrovaného vzduchu z filtračních jednotek MALINA-Safety staršího typu, vybavených připojením bajonet pro vyvedení vyfiltrovaného vzduchu z nich.
Opačný konec hadice je zakončen pro napojení do nové řady náhlavních dílů, opatřených připojením typu QickLOCK"
CA-1 Q, CA-2 Q, CA-10 Q, CA-3 Q a CA-4 Q … .

Pokud vznikne potřeba napojit náhlavní díly MALINA_Safety staršího provedení, které byly opatřeny připojením typu závit CA40x1/7" na nový typ hadic, zakončených připojením typu QuickLOCK, použije se redukce, která je dodávána dočasně ke všem hadicím se zakončením QuickLOCK. Redukce se našroubuje do závitu pro přivedení vzduchu do náhlavních dílů starších provedení a vznikne tak připojení typu QuickLOCK.

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství