Neohodnoceno

HC22NB/RP FB+NB First Base+ Ochrana hlavy proti nárazu 3M, 55 mm, tmavě modrá

Ochrana hlavy proti nárazu dle EN 812 s nastavitelným potítkem. Délka štítku (kšiltu) 55 mm. Jiné barvy a délky štítků jen po předchozí konzultaci!

Dodání 1-2 týdny
Kód: 7100206582
Značka: 3M
435,42 Kč –20 % 348,34 Kč 421,49 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochrana hlavy a obličeje - přilby, štíty
Typ zboží: přilba, helma
Skladové číslo: HC22NB/RP FB+NB
Balící a prodejní množství (ks): 20
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 20
Ks ve skupinovém balení: 20
HC22NB/RP FB+NB  First Base+ Ochrana hlavy proti nárazu 3M, 55 mm, tmavě modrá
Výrobce 3M
435,42 Kč –20 %

3M™ First Base™+ Ochrana hlavy proti nárazu vám poskytne ochranu před menšími tržnými ranami a oděrkami způsobenými nárazem hlavy do pevných předmětů.
Tyto pokrývky hlavy proti nárazu se vyznačují nízkým profilem, skořepinou vyrobenou z plastu ABS, prodyšnou tkaninou, pěnou a jsou vybaveny větráním pomocí vzduchových kanálků.
Mají nastavitelné savé froté potítko pro vlastní přizpůsobení a součástí pokrývky hlavy je také možnost vyšití firemního loga.
K dispozici jsou různé maximální délky štítku (kšiltu): standardní (70 mm), snížený (55 mm) nebo mikro (25 mm) a řada barev.
K dispozici je také příslušenství na opasek. 3M™ First Base™+ Ochrana hlavy proti nárazu poskytuje průmyslovou ochranu proti nárazu podle normy EN812.

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.