Neohodnoceno

H520F-409-GQ Mušlový chránič sluchu 3M Peltor OPTIME II SKLÁDACÍ, SNR=31dB, H=34dB, M=28dB, L=20dB, černý

Mušlový chránič 3M Peltor Optime II pro velmi hlučném prostředí, dosedací linie s nízkým přítlakem, SNR=31dB, vhodný pro ochranu pro VELMI HLUČNÁ PROSTŘEDÍ

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Skladem
Kód: 7000038208
Značka: 3M
927,80 Kč –20 % 742,24 Kč 898,11 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranná sluchátka 3M
Typ zboží: chrániče sluchu – sluchátkové, mušlové
Skladové číslo: H520F-409-GQ
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 10
H520F 409 GQ Sluchátka 3M
Výrobce 3M
927,80 Kč –20 %

Mušlový chránič sluchu Peltor Optime II je určen pro ochranu sluchu ve velmi hlučném prostředí a díky velmi nízké hmotnosti poskytuje uživateli značné pohodlí. Široká a pohodlná těsnicí dosedací linie je vyplněna jedinečnou kombinací kapaliny a pěny pro zajištění optimálního těsnění a zároveň nízkého přítlaku v místě styku s hlavou. Barva mušlí je černá.

3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu jsou naše inovativní skládací chrániče sluchu s náhlavním páskem určené k používání v hlasitých náročných prostředích včetně letišť a staveb, které snižují hladiny hluku až o 31 dB. Tyto mušlové chrániče sluchu jsou vybaveny těsnicími kroužky naplněnými jedinečnou kombinací tekutiny a pěny, které zajišťují příjemné pohodlí i při dlouhodobém používání.

Pořiďte si ochranu sluchu vysoké úrovně, tlumící dokonce i extrémně nízké frekvence, v podobě 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlových chráničů sluchu. Jsou ideální k používání v hlasitých náročných prostředích se značným průmyslovým hlukem, jako jsou letiště, stavby a během zemědělských prací. Náhlavní pásek je stejné silné polstrované pohodlné verze jako standardní řada Optime(tm), ale je také skládací, takže umožňuje pohodlné nošení mušlových chráničů sluchu v kapse, když je zrovna nepoužíváte. Polstrování a pěnové vložky, které jsou k dispozici v hygienické sadě, se snadno vyměňují v případě, že jsou obnošené nebo poškozené, čímž se prodlužuje životnost produktu. Jsou k dispozici také se standardním náhlavním páskem, krčním páskem, pro přilbu a v ekologickém provedení Hi-Viz.