Neohodnoceno

MICROCHEM 3000 PAPR Plynotěsný ochranný oblek

Kombinéza kategorie III, typ 3, 4, 5. Pro CleanAIR Chemical 2F, vel. L - 3XL. Verze bez návleků, s integrovanou ponožkou.
Dodání 3-5 dnů
Kód: MICROCHEM 3000 PAPR
Značka: MICROGARD
3 508 Kč 4 244,68 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné kombinézy a návleky
Typ zboží: kombinéza, overal
Skladové číslo: YE30-T-00-704
Balící a prodejní množství (ks): 4
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 24
Vyhovuje: EN 1073-2, 1149-1, 14126, 12941.
Verze bez návleků, s integrovanou ponožkou.
Filtrační jednotka není součástí obleku!

Tato kombinéza poskytuje ochranu před nebezpečnými kapalnými a pevnými částicemi vč. bioagens avysoce koncentrovanými chemikáliemi, ropnými látkami, hnojivy, pesticidy a insekticidy.
Je určena pro použití s filtroventilačními jednotkami CleanAIR Chemical 2F, které jsou umístěny uvnitř kombinézy. Tyto filtrační jednotky jsou z vnější strany kombinézy opatřeny filtry, takže filtrační jednotky dodává do vnitřního prostoru kombinézy vyfiltrovaný vzduch a uvnitř kombinézy je tak zajištěn mírný přetlak. Hadice od filtrační jednotky je vedena speciálním "tunelem".
Toto umístění filtrů umožňuje v případě potřeby (kontaminace) se téměř bez rizika vysvléknout (samozřejmě po provedené dekontaminaci a v čistém prostředí).
MICROGARD 3000 PAPR má ultrazvukově svařené a podlepené švy (pro zamezení průniku kapalných škodlivin švy) a je opatřena systémem "Emergency rip cord", který umožňuje velmi rychlé sejmutí obleku v případě tísně nebo nouze jedním pohybem.
Kombinézu je možné doplnit o tzv. Microgard Glove Link (těsnící kroužky pro zatěsnění styku mezi kombinézou a ochrannými rukavicemi), aniž je potřebné přelepení tohoto styku těsnicí páskou.
Součástí kombinézy je kukla s široce panoramatickým zorníkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení