2 hodnocení

710400V Přilba ochranná CA-4 NOVÁ, s ventilkem a prodlouženou oranžovou kápí pro systémy CleanAIR. UKONČENO

Ochrana dýchacích cest, hlavy a obličeje ve spojení s FJ CleanAIR - s novým připojením vzduchové hadice typu QuickLOCK !
Dodání 2-3 dny
Kód: 710400V
Značka: MALINA - Safety
4 979 Kč –16 % 4 182,36 Kč 5 060,66 Kč včetně DPH
Kategorie: NOVÉ filtrační jednotky CleanAIR Chemical MALINA-Safety a příslušenství
Typ zboží: přilba
Skladové číslo: 710400V
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
710400V Přilba ochranná CA 4 bez sluchátek
Výrobce MalinaSafety
4 979 Kč –16 %
Současná ochrana dýchacích cest, zraku a hlavy. Do přilby je přiváděn vzduchovou hadicí vyfiltrovaný vzduch z některé z filtračních jednotek CleanAIR.
tato varianta přilby je doplněna o oranžovou kápi, která se nasazuje na přilbu

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství