Neohodnoceno

VÝPRODEJ M-407 Přilba pro řadu 3M Versaflo s vyšší odolností proti postřiku roztaveným kovem a nehořlavým ochranným límcem

VÝPRODEJ!!!Náhlavní díl (přilba) M-407 pro napojení na filtrační jednotky 3M Versaflo a Jupiter s límcem a ohnivzdorným obličejovým těsněním těsně po expiraci.

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Skladem
Kód: 7100260720
Značka: 3M
18 540,97 Kč –56 % 8 000 Kč 9 680 Kč včetně DPH
Kategorie: S filtrační jednotkou 3M VERSAFLO řady 300
Typ zboží: přilba
Skladové číslo: M-407
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
M 407
18 540,97 Kč –56 %

Tento náhlavní díl (přilba) je určen pro napojení vzduchovou hadicí na filtrační jednotky 3M Jupiter, Versaflo nebo na systém tlakového vzduchu vybavený regulátorem Flowstream nebo Versaflo V-500E nebo systémem ohřívače vzduchu Vortemp nebo Versaflo V-200E nebo ochlazovače vzduchu Vortex nebo Versaflo V-100E).
Vyznačuje se vyšší odolností proti postřiku roztaveným kovem, nehořlavým ochranným límcem a povrstveným zorníkem.

3M™ Versaflo™ Přilba M-407 je vybavena ohnivzdorným polyaramidovým límcem a deflektorem, který pomáhá nasměrovat proudění vzduchu uvnitř náhlavního dílu. Přilba má zorník s dobrým periferním viděním a pohledem směrem dolů. Zorník je potažen polykarbonátovou vrstvou pro větší odolnost proti poškrábání a vůči chemickým látkám.

3M™ Versaflo™ Přilba M-407 je určena pro pohodlnou ochranu proti horkým částečkám. Má polyaramidový ohnivzdorný límec a je vhodná pro tavení rud, do sléváren a pro jiné aplikace zpracování kovů. Přilba má lehké, kompaktní a vyvážené provedení nabízející ochranu dýchacího ústrojí, hlavy a obličeje a také pokrytí hlavy, krku a ramen. V bezpečné situaci lze zvednout vyklápěcí zorník bez nutnosti sundání přilby. Plně nastavitelný upínací systém zahrnuje textilní pásky pro optimální nasazení a rozložení hmotnosti a deflektor umožňuje nasměrovat proudění vzduchu uvnitř náhlavního dílu pro větší kontrolu a pohodlí. Zorník nabízí dobré periferní vidění i pohled směrem dolů, s polykarbonátovou vrstvou zajišťující větší odolnost proti poškrábání a vůči chemikáliím. Při použití s konkrétními 3M™ Filtračními jednotkami splňuje nejvyšší požadavky na respirační účinnost (TH3) pro tento typ produktu a snadno se udržuje s náhradními díly a příslušenstvím, které lze rychle, snadno a intuitivně vyměnit.

  • Polyaramidový ohnivzdorný límec vhodný na tavení rud, do sléváren a pro jiné aplikace zpracování kovů
  • Lehké, kompaktní a vyvážené provedení
  • Vyklápěcí zorník lze zvednout bez nutnosti sundání přilby
  • Plně nastavitelný upínací systém zahrnuje textilní pásky pro optimální nasazení a rozložení hmotnosti
  • Deflektor umožňuje nasměrovat proudění vzduchu uvnitř náhlavního dílu pro větší kontrolu a pohodlí
  • Zorník nabízí výborné periferní vidění a pohled směrem dolů
  • Zorník má polykarbonátovou vrstvu pro větší odolnost proti poškrábání a vůči chemickým látkám
  • Při použití s konkrétními 3M™ Filtračními jednotkami splňuje nejvyšší požadavky na respirační účinnost (TH3) pro tento typ produktů
  • Snadno se udržuje s náhradními díly a příslušenstvím, které lze rychle, snadno a intuitivně vyměnit.

Díky expiraci na konci r. 2022 nesplňuje normu EN 397, ale pouze EN 812 (ochrana hlavy proti nárazu).

M-407 Přilba 3M

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.