Neohodnoceno

VÝPRODEJ M-407 Přilba pro řadu 3M Versaflo s vyšší odolností proti postřiku roztaveným kovem a nehořlavým ochranným límcem

VÝPRODEJ!!!Náhlavní díl (přilba) M-407 pro napojení na filtrační jednotky 3M Versaflo a Jupiter s límcem a ohnivzdorným obličejovým těsněním těsně po expiraci.

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Skladem
Kód: 7100260720
Značka: 3M
18 540,97 Kč –57 % 8 000 Kč 9 680 Kč včetně DPH
Kategorie: S filtrační jednotkou 3M VERSAFLO řady 300
Typ zboží: přilba
Skladové číslo: M-407
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 1
M 407
18 540,97 Kč –57 %

Tento náhlavní díl (přilba) je určen pro napojení vzduchovou hadicí na filtrační jednotky 3M Jupiter, Versaflo nebo na systém tlakového vzduchu vybavený regulátorem Flowstream nebo Versaflo V-500E nebo systémem ohřívače vzduchu Vortemp nebo Versaflo V-200E nebo ochlazovače vzduchu Vortex nebo Versaflo V-100E).
Vyznačuje se vyšší odolností proti postřiku roztaveným kovem, nehořlavým ochranným límcem a povrstveným zorníkem.

3M™ Versaflo™ Přilba M-407 je vybavena ohnivzdorným polyaramidovým límcem a deflektorem, který pomáhá nasměrovat proudění vzduchu uvnitř náhlavního dílu. Přilba má zorník s dobrým periferním viděním a pohledem směrem dolů. Zorník je potažen polykarbonátovou vrstvou pro větší odolnost proti poškrábání a vůči chemickým látkám.

3M™ Versaflo™ Přilba M-407 je určena pro pohodlnou ochranu proti horkým částečkám. Má polyaramidový ohnivzdorný límec a je vhodná pro tavení rud, do sléváren a pro jiné aplikace zpracování kovů. Přilba má lehké, kompaktní a vyvážené provedení nabízející ochranu dýchacího ústrojí, hlavy a obličeje a také pokrytí hlavy, krku a ramen. V bezpečné situaci lze zvednout vyklápěcí zorník bez nutnosti sundání přilby. Plně nastavitelný upínací systém zahrnuje textilní pásky pro optimální nasazení a rozložení hmotnosti a deflektor umožňuje nasměrovat proudění vzduchu uvnitř náhlavního dílu pro větší kontrolu a pohodlí. Zorník nabízí dobré periferní vidění i pohled směrem dolů, s polykarbonátovou vrstvou zajišťující větší odolnost proti poškrábání a vůči chemikáliím. Při použití s konkrétními 3M™ Filtračními jednotkami splňuje nejvyšší požadavky na respirační účinnost (TH3) pro tento typ produktu a snadno se udržuje s náhradními díly a příslušenstvím, které lze rychle, snadno a intuitivně vyměnit.

  • Polyaramidový ohnivzdorný límec vhodný na tavení rud, do sléváren a pro jiné aplikace zpracování kovů
  • Lehké, kompaktní a vyvážené provedení
  • Vyklápěcí zorník lze zvednout bez nutnosti sundání přilby
  • Plně nastavitelný upínací systém zahrnuje textilní pásky pro optimální nasazení a rozložení hmotnosti
  • Deflektor umožňuje nasměrovat proudění vzduchu uvnitř náhlavního dílu pro větší kontrolu a pohodlí
  • Zorník nabízí výborné periferní vidění a pohled směrem dolů
  • Zorník má polykarbonátovou vrstvu pro větší odolnost proti poškrábání a vůči chemickým látkám
  • Při použití s konkrétními 3M™ Filtračními jednotkami splňuje nejvyšší požadavky na respirační účinnost (TH3) pro tento typ produktů
  • Snadno se udržuje s náhradními díly a příslušenstvím, které lze rychle, snadno a intuitivně vyměnit.

Díky expiraci na konci r. 2022 nesplňuje normu EN 397, ale pouze EN 812 (ochrana hlavy proti nárazu).

M-407 Přilba 3M