Neohodnoceno

9175275 UVEX SKYGUARD NT - Brýle ochranné polykarbonátové, čirý zorník (cena za 1 ks, bal. po 10 ks)

PC čirý zorník odolný proti poškrábání a chemikáliím, nemlživé, vhodné pro kombinaci s přilbami.
Dodání 3-5 dnů
Kód: 9175275
Značka: UVEX
249 Kč 301,29 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle - OSTATNÍ VÝROBCI
Typ zboží: ochranné brýle
Skladové číslo: 9175275
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 10
Ks ve skupinovém balení: 10
Brýle ochranné UVEX SKYGUARD NT polykarbonátové, s povrchovou úpravou uvex supravision excellence, vně extrémně odolné proti poškrábání a chemikáliím, uvnitř se nezamlžují. Ochrana očí před poletujícími částicemi díky pevně nastříkané TPU podložce. brýle jsou vhodné pro kombinaci s přilbami. Vícestupňové délkové nastavení oblouku a dvoustupňový sklon umožňující individuální přizpůsobení každému tvaru obličeje. Barva zorníku: bezbarvé. Barvy obrouček: šedá, oranžová. EN166 a EN170.

Z mladé rodinné firmy sídlící v německém Fürthu se za 90 let její existence stala celosvětová společnost chránící naše zdraví při práci, sportu i ve volném čase. Tradiční německý výrobce cyklistických přileb, lyžařských brýlí a dalších doplňků - to je značka Uvex - pro kterou je bezpečnost na prvním místě a její stále se zdokonalující inovativní technologie stojí za zrodem výrobků, které nás chrání nejen při sportu a volno časových aktivitách, ale také v zaměstnání.

Německá značka Uvex to je jméno, které má zvuk nejen na lyžařských svazích, kde chrání zrak i tělo v podobě lyžařských brýlí a přileb, ale také na cyklostezkách i v profesionální cyklistice v podobě cyklistických přileb, stejně jako těch motocyklových, a sportovních ochranných brýlí především v atletice. Bezpečnost, funkčnost a pohodlí - to jsou tři pevné body, které symbolizují značku Uvex, a kterých se tato firma pevně drží. Není tedy divu, že tuto značku znáte nejen z oblasti sportu, ale také bezpečnosti práce a volného času.