Neohodnoceno

9307375 UVEX CARBONVISION - Brýle ochranné uzavřené polykarbonátové, čirý zorník (cena za 1 ks)

Uzavřené brýle, PC čirý zorník odolný proti poškrábání a chemikáliím, nemlživé.
Dodání 3-5 dnů
Kód: 9307375
Značka: UVEX
410 Kč 496,10 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle - OSTATNÍ VÝROBCI
Typ zboží: ochranné brýle
Skladové číslo: 9307375
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 10
Ks ve skupinovém balení: 10
Brýle ochranné uzavřené UVEX CARBONVISION polykarbonátové, s povrchovou úpravou uvex supravision extreme, vně odolné proti poškrábání, uvnitř se nezamlžují. Jsou dobře kombinovatelné s jinými OOPP, např. s přilbami. Brýle jsou malé, lehké. Barva zorníku: čiré. Barva rámu: černá, šedá. Konstrukce rámu s malým objemem a vysokou mechanickou pevností (B:120m/s). Nejlepší pohled kolem dokola bez tunelového efektu díky blízko sedícímu zorníku. EN166 a EN170.

Z mladé rodinné firmy sídlící v německém Fürthu se za 90 let její existence stala celosvětová společnost chránící naše zdraví při práci, sportu i ve volném čase. Tradiční německý výrobce cyklistických přileb, lyžařských brýlí a dalších doplňků - to je značka Uvex - pro kterou je bezpečnost na prvním místě a její stále se zdokonalující inovativní technologie stojí za zrodem výrobků, které nás chrání nejen při sportu a volno časových aktivitách, ale také v zaměstnání.

Německá značka Uvex to je jméno, které má zvuk nejen na lyžařských svazích, kde chrání zrak i tělo v podobě lyžařských brýlí a přileb, ale také na cyklostezkách i v profesionální cyklistice v podobě cyklistických přileb, stejně jako těch motocyklových, a sportovních ochranných brýlí především v atletice. Bezpečnost, funkčnost a pohodlí - to jsou tři pevné body, které symbolizují značku Uvex, a kterých se tato firma pevně drží. Není tedy divu, že tuto značku znáte nejen z oblasti sportu, ale také bezpečnosti práce a volného času.