Neohodnoceno

H540P3E-467-GB Mušlový chránič sluchu 3M Peltor OPTIME II s úchytem P3E na přilbu Peltor G3000, SNR=34dB, Hi-Viz (fluorescentní)

Mušlový chránič 3M Peltor Optime II s nástavci (úchyty) pro přilby Peltor G3000, SNR=34dB (fluorescentní), vhodný pro ochranu pro VELMI HLUČNÁ PROSTŘEDÍ. JEN DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !

Dodání 1-2 týdny
Kód: 7000038210
Značka: 3M
816,47 Kč –20 % 653,18 Kč 790,35 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranná sluchátka 3M
Typ zboží: sluchátka
Skladové číslo: H520P3E-467-GB
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 10
Ks ve skupinovém balení: 10
H520P3E 467 GB 750x750
Výrobce 3M
816,47 Kč –20 %

JEN DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !
Mušlový chránič sluchu 3M Peltor Optime II je určen pro ochranu sluchu ve velmi hlučném prostředí a díky velmi nízké hmotnosti poskytuje uživateli značné pohodlí. Široká a pohodlná těsnicí dosedací linie je vyplněna jedinečnou kombinací kapaliny a pěny pro zajištění optimálního těsnění a zároveň nízkého přítlaku v místě styku s hlavou. Barva mušlí je Hi-Viz (fluorescentní).

3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu jsou inovativní chrániče sluchu Hi-Viz pro přilbu, určené k používání v hlasitých náročných prostředích včetně letišť a staveb, které snižují hladiny hluku až o 30 dB.

Pořiďte si ochranu sluchu vysoké úrovně, tlumící dokonce i extrémně nízké frekvence, v podobě 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlových chráničů sluchu. Jsou ideální k používání v hlasitých náročných prostředích se značným průmyslovým hlukem, jako jsou letiště a stavby, kde jsou zapotřebí ochranné přilby. K dispozici je více možností adaptéru pro kompatibilitu s širokým výběrem přileb. Velký prostor uvnitř chráničů pomáhá snižovat hromadění tepla a vlhkosti a měkké, široké polstrování pomáhá snižovat tlak v okolí uší. Díky tomu lze mít chrániče nasazené dlouhou dobu. Hi-Viz barva nositeli zajišťuje vysokou viditelnost na vysoce rizikových pracovištích, jako jsou letiště a stavby. Polstrování a pěnové vložky, které jsou k dispozici v hygienické sadě, se snadno vyměňují v případě, že jsou obnošené nebo poškozené, čímž se prodlužuje životnost produktu. 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu jsou také k dispozici s náhlavním páskem a krčním páskemSpolečnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.