Neohodnoceno

Solus CCS SCCS07SGAF-GRN

Ochranné straničkové brýle řady Solus CCS s šedým zorníkem I/O s povrchovou úpravou Scotchgard, Anti-Fog (K&N) a unikátním CCS systémem pro upevnění šňůrek.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: 7100216595
Značka: 3M
255,40 Kč –20 % 204,32 Kč 247,23 Kč včetně DPH
Kategorie: Ochranné brýle 3M ostatní
Typ zboží: brýle
Skladové číslo: SCCS07SGAF-GRN
Balící a prodejní množství (ks): 1
Nejmenší prodávané: 1
Ks v nejmenším balení: 1
Ks ve skupinovém balení: 20
SCCS07SGAF GRN
Výrobce 3M
255,40 Kč –20 %

• Zorník optické třídy 1 pro dlouhodobé používání
• Zorník s jednodílným okulárem
• Rámeček okuláru bez obruby
• Zorník indoor/outdoor ideální pro pracovníky, kteří přechází mezi venkovním a vnitřním prostorem
• Barva rámečku – zelená (Solus CCS), modrá (CCS)
• Ochranná vrstva 3M™ Scotchgard™ proti zamlžování a proti poškrábání poskytuje ochranu před zamlžením a poškrábáním a splňuje požadavky na značení K&N normy EN166 (Solus CCS)
• Nabízí ochranu před UV zářením
• Cord Control System (CCS; systém držení šňůrek) – pro bezpečné držení šňůrek nebo chráničů sluchu se šňůrkami

Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností.

Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí.

Začátky 3M byly skromné - první činností společnosti bylo těžení kamene a jeho následné využití při výrobě brusných kotoučů. Původním plánem zakladatelů bylo prodávat nerost korund výrobcům na východě pro výrobu brusných kotoučů. Dvanáct let poté, co byla společnost založena, nabídla první exkluzivní produkt: 3M hadřík. Další novinky následovaly: nepromokavý brusný papír, leukoplast a také „Skotská lepicí páska“.  Po více než 100 letech firma ví, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumají, vynalézají a  otevírají dveře, abycukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout našich životů.