Neohodnoceno

30.441.601 Filtrační souprava s FJ CleanAir AerGO a kuklou AerTEC OPTOMX Air

Ready 2 Weld set obsahuje vše potřebné k ochraně dýchacích cest, očí a obličeje při svařování. Sada obsahuje samostmívací svářečskou kuklu AerTEC OPTOMX Air  a jednotku CleanAIR AerGO® včetně potřebného příslušenství v praktické přepravní tašce CleanAIR.

Dodání 2-3 dny
Kód: 30.441.601
Značka: MALINA - Safety
34 265 Kč –16 % 28 782,60 Kč 34 826,95 Kč včetně DPH
OptoMAX AerGO iso
Novinka Výrobce MalinaSafety
34 265 Kč –16 %

Cenově zvýhodněná sestava Ready 2 Weld obsahuje jednotku Clean Air AerGO včetně baterie, nabíječe, filtru P3, předfiltru, průtokoměru, hadici, svářečskou kuklu  AerTEC OPTOMX Air, přepravní tašku a svářečské rukavice MIG/MAG.

 

Svařovací kukla AerTEC OptoMAX Air je výsledkem spolupráce mezi českou značkou CleanAIR (výrobce filtračně-ventilačních jednotek) a švýcarskou značkou OPTREL (výrobce špičkových samostmívacích kukel).

Kukla AerTEC OptoMAX Air je doslova "dvojčetem" populární kukly OPTREL e684 PAPR a přebírá od ní všechny dostupné technologie - plně automatické nastavení, technologie True Color View, Autopilot, funkci Twilight apod. Shodná je nejen samostmívací kazeta, ale i skelet kukly, hlavový kříž a spotřební díly (zorníky, folie, dioptrická skla apod.). Kukla je vybavena integrovaným rozvodem vzduchu pro připojení k filtračně-ventilační jednotce.

Kukla je určena pro všechny metody svařování (kromě laserového), pro pájení, plazmové řezání nebo broušení.

Technologie Adaptive Shade Autopilot automaticky nastavuje ztmavení podle toho, jak svařujete. Senzor jasu okamžitě detekuje změny v intenzitě svařovacího oblouku a podle toho upravuje stmívání. Nehledě na intenzitu a způsob svařování zůstáváte stále chráněni. Manuální nastavování už není potřeba. Pokud ale přesto potřebujete kazetu nastavit manuálně stačí stisknout tlačítko.

Samostmívací kazeta Optrel TRUE COLOR dosahuje nejvyšší optickou třídu dle EN 379  1/1/1/1. Standardní svářečská kazeta může často reagovat na elektrický oblouk svářeče, který se nachází poblíž. Použitím patentované technologie “Sensor slide” může být úhel, který senzor snímá, snížen ze 80° na 60°. Takto lze zamezit zatmavení kazety v reakci na svařovací oblouky v nepřímém okolí svářeče.

Krycí zorník bezpečně chrání samostmívací kazetu a díky integrovanému těsnění zajištuje perfektní utěsnění za každých podmínek.

Vnější ovládání stupně ztmavení, přepínání svářečského a brusného režimu, nastavení citlivosti či přepínání módu AUTO/MANUAL aniž by svářeč musel sundávat kuklu. Ovládací prvek je umístěn na levé straně kukly v přímém dosahu svářeče.

Jednotka CleanAIR AerGO je vybavena řízením konstantního průtoku vzduchu a vyspělým elektronickým systémem varování uživatele v případě náhlého poklesu průtoku či nízkého stavu nabití akumulátoru. Ergonomický tvar, nízká hmotnost a nízký profil jednotky zaručují vysoký komfort používání i v prostorech s omezenou možností pohybu.

Oblast použití
• Prašná průmyslová prostředí včetně aplikací s výskytem škodlivin ve formě plynů a par
• Automobilový průmysl, stavba lodí
• Svařování, broušení, úpravy povrchů
• Stavebnictví, zemědělství

Výhody
• Ergonomický tvar a nízká hmotnost – pouze 980 g
• Nízký profil jednotky – pouze 65 mm
• Univerzální použití – filtrace částic, plynů a par
• Doba chodu až 10 hodin (s novým filtrem PSL R při průtoku 160 l/min)
• Krátká doba nabíjení < 3 h
• Nastavitelný průtok vzduchu 160 l/min a 210 l/min
• Řízení konstantního průtoku vzduchu bez ohledu na stav filtru a kapacitu akumulátoru
• Audiovizuální a vibrační alarm při nedostatečném průtoku vzduchu a vybití akumulátoru
• Jednoduché ovládání pouze jedním tlačítkem
• Ergonomicky řešený komfortní opasek – jednoduše vyměnitelný
• Unikátní řešení těsnění filtrů – zajišťuje dokonalou těsnost při každé výměně

Společnost MALINA – Safety se specializuje na návrh, vývoj a výrobu kompletního portfolia systémů pro osobní ochranu dýchání CleanAIR®. Při návrhu produktů klade důraz na ochranu a komfort uživatele v souladu s příslušnými standardy.


Systémy osobní ochrany dýchání CleanAIR® dodává do více než 40 zemí po celém světě. Společnost je významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Dlouholeté zkušenosti na poli ochrany zdraví a bezpečnosti (od roku 1993) a vlastní vývojové oddělení dávají možnost neustále inovovat a vytvářet unikátní řešení i pro speciální použití. Vysoká kvalita produktů je zaručena vlastní výrobou v České republice a systémem řízení jakosti ISO 9001 a AQAP 2110. 

Filtračně-ventilační jednotky pro ochranu dýchacích cest nabízí řešení do prostředí s různými požadavky na úroveň ochrany dýchání a jsou široce využívány ve výrobě,
v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu či v zemědělství